Konstruktor

ITM Poland
May 14, 2018

Od kandydata oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego (preferowany kierunek: mechanika i budowa maszyn),
  • doświadczenia zawodowego na stanowisku konstruktora (konstruowanie detali i zespołów mechanicznych),
  • praktycznej znajomości programów SolidWorks, AutoCAD,
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (niezbędny do codziennej komunikacji z
  • międzynarodowym zespołem projektowym),
  • umiejętności myślenia logiczno-analitycznego.

Główne obowiązki na stanowisku pracy

  • projektowanie detali i urządzeń w oparciu o dostarczoną specyfikację projektu,
  • tworzenie dokumentacji technicznej,
  • rozwiązywanie problemów technicznych związanych z konstrukcją maszyn,
  • opieka merytoryczna nad wdrożeniem przydzielonych projektów,
  • aktywny udział w rozwijaniu produktów firmy,
  • stałe podnoszenie wiedzy z zakresu nowych rozwiązań technicznych i technologicznych w zakresie konstrukcji,
  • budowy i eksploatacji maszyn.

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • przyjazny i otwarty zespół profesjonalistów otwarty na nowe pomysły oraz projekty,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • bogaty pakiet benefitów (dofinansowane posiłki, sponsorowane ubezpieczenie na życie, program emerytalny, opieka medyczna, oferta sportowa).