Technolog na wydziale blach

PMP Poland
September 28, 2018

Precision Machine Parts Poland Sp. z o.o. została założona w 1997 roku. Obecnie jest kwalifikowanym, sprawdzonym producentem i dostawcą części, komponentów i podzespołów dla przemysłu spożywczego, tytoniowego, maszynowego, farmaceutycznego oraz maszyn pakujących.

Zapraszamy do aplikowania na stanowisko Technolog na wydziale blach.

Od kandydata/tki oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego (preferowany profil mechanika i budowa maszyn)
  • doświadczenia na stanowisku technologa (ze wskazaniem na obróbkę plastyczną blach oraz konstrukcje spawane)
  • praktycznej znajomość pracy w środowisku CAD – SolidWorks (szczególnie SheetMetal) ,
    AutoCad
  • umiejętności pracy w zespole
  • prawa jazdy kat. B

Główne obowiązki na zajmowanym stanowisku

  • opracowywanie kompletnych procesów technologicznych detali,zespołów z obszaru obróbki blach i konstrukcji spawanych oraz pełna opieka merytoryczna w trakcie całego procesu wytwórczego
  • sprawdzanie, weryfikowanie i zatwierdzanie procesów technologicznych
  • projektowanie niezbędnego dla procesów technologicznych oprzyrządowania (narzędzia, uchwyty, szablony, sprawdziany, palety/wózki transportowe)
  • prowadzenie konsultacji z innymi wydziałami oraz klientami zewnętrznymi w zakresie wyjaśniania spraw technicznych,
  • opracowywanie zapytań ofertowych
  • samodzielna realizacja powierzonych zadań

Oferujemy

  • bardzo dobre warunki pracy
  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • atrakcyjny pakiet socjalny (m.in sponsorowane przez pracodawcę ubezpieczenie na życie,
    Pracowniczy Program Emerytalny, opiekę medyczną)