Referent ds. obsługi posprzedażnej

ITM Poland
October 25, 2018

ITM Poland z o.o. rozpoczęła działalność w 1991 roku w Radomiu. Specjalizujemy się w kompleksowych dostawach maszyn i rozwiązań technologicznych we wszystkich obszarach przemysłu tytoniowego, od obróbki tytoniu po produkcję papierosów.
Z każdym rokiem umacniamy naszą pozycję, w szczególności w zakresie produkcji maszyn do odzyskiwania tytoniu oraz produkcji filtrów kombinowanych. ITM konkuruje z najlepszymi na świecie w swojej branży.

Projektujemy maszyny przy wykorzystaniu najnowszych rozwiązań inżynieryjnych i technologicznych.

Od kandydata oczekujemy

  • wykształcenia wyższego o profilu technicznym
  • dobrej znajomości języka angielskiego pozwalającej na swobodne komunikowanie się w międzynarodowym środowisku
  • bardzo dobrej znajomości oprogramowania MS Office
  • samodzielności, operatywności
  • komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole
  • umiejętności stawiania sobie celów i priorytetów działania

Główne obowiązki na stanowisku pracy

  • obsługa klienta w zakresie sprzedaży części, podzespołów oraz szkoleń (przyjmowanie zapytań ofertowych, przygotowywanie ofert, przyjmowanie i realizowanie zamówień)
  • współpraca z działem logistyki dotycząca realizacji dostaw oraz określania warunków dostaw
  • współpraca z działem zaopatrzenia dotycząca terminów dostaw części i realizacji zamówień
  • prowadzenie działań mających na celu utrzymanie kontaktów z istniejącymi klientami oraz nawiązywanie kontaktów z nowymi poprzez organizowanie prezentacji/seminariów dla klienta

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • szeroki pakiet socjalny (np. sponsorowane ubezpieczenie na życie, program emerytalny, opieka medyczna, oferta sportowa, dofinansowanie do nauki języka angielskiego, stołówka pracownicza)