Operator prasy Krawedziowej CNC

PMP Poland
September 28, 2018

Precision Machine Parts Poland Sp. z o.o. została założona w 1997 roku. Obecnie jest kwalifikowanym, sprawdzonym producentem i dostawcą części, komponentów i podzespołów dla przemysłu spożywczego, tytoniowego, maszynowego, farmaceutycznego oraz maszyn pakujących.

W związku z rozwojem firmy zapraszamy do aplikowania na stanowisko Operator prasy Krawedziowej CNC.

Od kandydata/tki oczekujemy

  • doświadczenia przy obsłudze prasy krawędziowej CNC (mile widziany TRUMPF)
  • dobrej znajomości rysunku technicznego
  • wykształcenia min. zawodowe
  • doświadczenia z dokumentacją techniczną
  • samodzielności i odpowiedzialność

Główne obowiązki na zajmowanym stanowisku

  • wybór narzędzi i materiałów niezbędnych do wykonania pracy
  • ustawienie parametrów maszyny
  • obsługa maszyny CNC
  • kontrola pracy maszyny oraz kontrola wykonanych detali / gięć
  • obsługa wyposażenia pomiarowego

Oferujemy

  • umowę o pracę w systemie zmianowym
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności – stawka godzinowa + premia
  • atrakcyjny pakiet socjalny (m.in sponsorowane przez pracodawcę ubezpieczenie na życie, Pracowniczy Program Emerytalny, opiekę medyczną)