Frezer - Operator Maszyn CNC

PMP Poland
October 30, 2018

Precision Machine Parts Poland Sp. z o.o. została założona w 1997 roku. Obecnie jest kwalifikowanym, sprawdzonym producentem i dostawcą części, komponentów i podzespołów dla przemysłu spożywczego, tytoniowego, maszynowego, farmaceutycznego oraz maszyn pakujących.

W związku z rozwojem firmy zapraszamy do aplikowania na stanowisko frezer - operator maszyn CNC.

Od kandydata/tki oczekujemy

  • doświadczenia w pracy
  • wykształcenia technicznego
  • bardzo dobrej znajomości rysunku technicznego
  • znajomości podstaw programowania obrabiarek (mile widziana znajomość Heidenheina)
  • znajomości narzędzi pomiarowych i skrawających

Główne obowiązki na zajmowanym stanowisku

  • obsługa obrabiarki CNC
  • określanie wymagań dla oprzyrządowania i narzędzi
  • monitorowanie i korygowanie procesu obróbki

Oferujemy

  • umowę o pracę w systemie dwu i trzyzmianowym
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • atrakcyjny pakiet socjalny (m.in sponsorowane przez pracodawcę ubezpieczenie na życie, Pracowniczy Program Emerytalny, pakiet sportowo-rekreacyjny, opiekę medyczną)