Rozpocznij swoją karierę w Tembo

W Tembo cenimy kreatywne i przedsiębiorcze osoby. Jesteś studentem, dopiero zaczynasz swoją przygodę na rynku pracy, czy może chcesz postawić kolejny krok w swojej karierze? Chętnie nawiążemy z Tobą kontakt.

Odbądź u nas staż

Nowi pracownicy przynoszą ze sobą świeże pomysły. Dlatego chętnie oferujemy studentom okazje do odbycia u nas stażu lub ukończenia studiów. W zależności od Twojego kierunku i poziomu studiów oferujemy różne możliwości na całym świecie w działach inżynierii lub zaopatrzenia, ale też w działach kadr. Jesteś u nas mile widziany niezależnie od poziomu wykształcenia. Preferujemy jednak osoby, które wykazują inicjatywę i ambicję.

Aby zrobić z Ciebie specjalistę na stanowisku wykonawczym, oferujemy praktyki, podczas których będziesz ściśle współpracować z naszymi doświadczonymi pracownikami. Dadzą Ci możliwość rozpoczęcia pracy na Twoim poziomie i w tempie, które Ci odpowiada, ale będą stawiać przed Tobą wyzwania, abyś był coraz lepszy i nauczył się jak najwięcej. Twojemu opiekunowi tak samo mocno zależy na tym, abyś osiągnął zamierzone cele. Możesz się do nas zgłosić z kierunku technicznego (jak mechanika czy elektronika), ale także z kierunków handlowych, administracyjnych lub informatycznych.

Drugi fakultet i zadania zespołowe dla studentów

Instytucje edukacyjne mogą korzystać z naszych maszyn i zakładów w PMP Poland i ITM Kampen (SCM/TDC) (Holandia) na potrzeby zadań zespołowych. Nasi doświadczeni pracownicy mogą opiekować się studentami.

Wewnętrzne kształcenie w postaci drugiego fakultetu SMART

W Kampen oferujemy inżynierom mechanikom i elektrotechnikom możliwość wewnętrznego kształcenia zawodowego na poziomie studiów wyższych w postaci drugiego fakultetu: SMART. Ten dodatkowy fakultet skupia się na innowacjach w zaawansowanych technologicznie systemach i robotyce.

Ćwiczenia praktyczne

Aby zniwelować lukę między szkołą a praktyką, PMP Poland wznowiło starą jak świat ideę praktyk. Uczniowie ze szkół średnich, w tym zawodowych, mogą zdobywać praktyczne doświadczenie w pracy z maszynami w PMP w Radomiu. Dzięki temu nabywają aktualne umiejętności i wiedzę, których potrzebują do wykonywania zawodu.

Wizyta i oprowadzanie po przedsiębiorstwie

Każda instytucja edukacyjna, od szkoły podstawowej po uniwersytet, jest mile widziana w naszych zakładach. Oferujemy program dostosowany do wieku i zainteresowań uczniów lub studentów.

Znajdź swoją pracę